Медицинский центр Александра Семенюты "Авиценна"

Навіщо лікар загальної практики (General Practitioners — «GP») — сімейний лікар (Family Physicians или Family Doctors) потрібен Вам?

Згадайте, як часто ви шукаєте «знайомого лікаря», коли з'явилися проблеми зі здоров'ям. Шукайте лікаря будь-якої спеціалізації, щоб він вам допоміг зрозуміти, що ж з вами сталося і куди бігти в першу чергу ...

І як часто «знайомий лікар» вам не може допомогти, тому що, НЕ знає нічого, крім своєї спеціалізації ...

Або, як ви бігаєте по лікарях (і навіть по «приватним» у модних медичних «центрах»), а вони все більше і більше занурюють вас в сотні аналізів і обстежень, а в підсумку, вже ніхто з них не може зрозуміти нічого з цієї «купи» медичних папірців і вам призначають усе нові й нові.

І ось ви раптом починаєте розуміти, що призначають нові аналізи не тільки для того, щоб отримати «відкат» від УЗД та лабораторії, але і ще для того, щоб ви швидше від нього відстали (бо закінчуються гроші, або терпіння, і вам все гірше і гірше, або - вже само все пройшло) ...

Що робити, щоб не потрапляти в медичний тупик або в медичні джунглі «розлучень» на аналізи та обстеження ???

Шукайте сімейного (родинного) лікаря...

GP - лікарі, які надають первинну медичну допомогу, називаються лікарями загальної практики (General Practitioners - загальновживане скорочення – «GP») або сімейними лікарями (Family Physicians або Family Doctors).

Сімейна медицина - основа основ, це - перша і основна ланка в діагностиці і профілактиці захворювань. Комплексний і всебічний підхід сімейного лікаря дозволяє виявити безліч захворювань на ранніх стадіях, а також попередити їх розвиток в цілому.

Життя прекрасне, і жити добре, але, на жаль, життя - це ще і накопичення хронічних хвороб ...

Сімейний доктор знає вас протягом багатьох років, уважно стежить за вашим здоров'ям, своєчасною діагностикою хвороб і профілактикою захворювань (з урахуванням вашого сімейного анамнезу).

Сімейний лікар активно допомагає розібратися з уже наявними патологічними змінами, попутно пояснюючи, як запобігти розвитку нових хвороб (особливо - якщо ви все-таки прислухаєтеся до його порад).

У разі необхідності лікар первинної медичної допомоги (лікар загальної практики) і організовує для вас обстеження (домовляється, записує і контролює відвідування) у фахівців вузького профілю, а в подальшому контролює і коригує призначену терапію з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, тим самим заощаджуючи ваш час, нерви і гроші.

Медичний центр Олександра Семенюти "Авіценна" пропонує спостереження і консультації у «сімейного лікаря» (Лікаря загальної практики) Шелудяк Олександри Євгенівни

Первинний огляд сімейного лікаря, який включає в себе: Поглиблену діагностику в разі виявлення відхилень при первинному огляді: Аналізи проводимо в акредитованій лабораторії «Брайт-Біо» («традиційно вірно з 1999 року»):

При необхідності - для вас будуть організовані консультації кваліфікованих лікарів-фахівців необхідного профілю (можливі консультації лікарів, професорів в найсучасніших клініках України)

У нашому центрі ви можете записатися на прийом заздалегідь (по мобільному або стаціонарному телефону), вибрати відповідну вам дату і час, уникнувши тим самим очікування і черги, а також задати всі ваші запитання нашого адміністратора Ганні, на які вона з готовністю відповість.

Будьте здорові, уважні до себе і пам'ятайте:

"Хто гарно діагностує - той добре лікує!"

Qui bene diagnoscit - bene, curat.